Błogosławiona Karolina
Pokaż menu

01-07-2014

Wspólnoty Parafialne

 

1

Apostolstwo Dobrej Śmierci

Ostatni piątek maja godz. 18.00

2

Apostolstwo Margaretek

Wielki Czwartek godz. 18.00

3

Bractwo Różańcowe

I soboty m-ca, po Naboż. Fatimskich
i 7 paźdz.

4

Bractwo Szkaplerzne

IV piątek  września  godz. 18.00

5

Centrum Duchowości

Czwartki godz. 18.00

6

Chór parafialny „ Laudate Dominum”

Poniedziałki godz. 19.00

7

Dom Parafialny /odpowiedzialni/

II – piątek m-ca godz. 19.00

8

Dzieci Maryi

Soboty godz. 9.15

9

Duszpasterstwo Akademickie

Piątki godz. 18.00

10

Duszpasterstwo Nauczycieli

Ostatnie piątki m-ca  godz. 18.00

11

Eucharystyczny Ruch Młodych

Piątki godz. 16.15

12

Franciszkański Zakon Świeckich

I niedziela m-ca godz. 18.00

13

Grupa charytatywna

I piątki m-ca godz. 18.00

14

Grupa Seniora

Poniedziałki godz. 18.00

15

Grupa sprzątająca kościół

Poniedziałki godz. 18.00

16

Katecheci

Ostatni poniedziałek m-ca godz. 16.00

17

Katecheza Dorosłych

Wtorki godz. 18.00

18

Katecheza dla rodziców dzieci kl. II

Ostatni  piątek m-ca godz. 17.15

19

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Wtorki godz. 18.00

20

Koło Misyjne Dorosłych

IV piątki m-ca godz. 18.00

21

Kółko Rękodzieła

Czwartki godz. 10.00

22

Kręgi Biblijne

Środy godz. 18.00

23

Lektorzy i Ministranci Starsi

Środy godz. 19.00

24

Miłosierdzie Boże

III piątki m -ca godz. 17.30

25

Ministranci

Soboty godz. 8.00

26

Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii

Niedziele godz. 10.00

27

Niepełnosprawni –  „ Grupa Samson”

II sobota m – ca godz. 10.00

28

Oaza Młodzieżowa

Piątki godz. 18.00

29

Oaza Rodzin

III środa m-ca godz. 18.00

30

Oaza Dorosłych

II czwartki m-ca godz. 18.00

31

Ośrodek Christoforos

Codziennie od godz. 8.00 – 18.00

32

Parafialna  Rada Duszpasterska

II piątek  listopada, marca i wg ustalenia
- godz. 18.00

33

Przygotow. do Sakr. Bierzmowania

IV sob. m -ca kl. I – p 10.00, II – 11.00, III – 12.00

34

Schola dziecięca „Bł. Karoliny”

Piątki godz. 15.45 i  soboty godz. 8.00

35

Schola młodzieżowa „Effatha”

Środa godz. 19.00

36

Służba liturgiczna starsza

Ostatnie środy m-ca godz. 18.00

37

Zespół młodzieżowy „Gaudette”

Środy godz. 19.00

 

 

Fotoblog

Spacer wirtualny


Parafia


Dom w Wiśle

Kościół z lotu ptaka

Panorama

Siłownia

Grota solna